KANCELÁŘSKÝ KONTEJNER

Moderní kancelářské kontejnery přizpůsobené potřebám vaší společnosti
Klimatizovaný kancelářský prostor.

Kancelářský kontejner dobře izolovaný (v létě chladný, v zimě teplý), vybavený kompletní elektroinstalací (osvětlení, zásuvky, topení), klimatizací. Okenní rámy s vnějšími roletami.

Kontejner je možné vybavit dalšími okny a kancelářským / šatňovým nábytkem.

Náklady na dopravu je třeba dohodnout individuálně.

Kancelářský kontejner Ideální pro kancelář, místnost pro vedoucího stavby, dočasné sídlo společnosti na novém místě, při rekonstrukci nebo stavbě atd.

Kancelářské kontejnery mají široké cenové rozpětí v závislosti na jejich velikosti a dalším vybavení.

Adam Lovas

Obchodní oddělení

+420 603 443 486
+421 948 284 088
ajppolska1@gmail.com

kontenery biurowe - wnętrze

KOUPIT MODERNÍ
KANCELÁŘSKÉ KONTEJNERY

Jako výrobce vyrábíme odolné a nepropustné kancelářské kontejnery a pavilony pro celé Česká republika. Jako národní designér kancelářských kontejnerů vám můžeme nabídnout vynikající služby. Vyznačujeme se nízkou cenou, rychlou odezvou a komplexním přístupem. Vyrábíme moderní kancelářské kontejnery a nabízíme také komponenty, jako je klimatizace nebo přídavná okna. Naše běžná nabídka zahrnuje moderní kontejner, elektřinu a topení. Nabízíme také možnost konfigurace barvy plechu, stěn a dveří! Doprava je levná a navíc se platí zvlášť a cena se dohodne po telefonu. Moderní kancelářské kontejnery se vyrábějí v jakékoli velikosti.

kontener biurowy

FUNKČNÍ KANCELÁŘSKÝ
KONTEJNER

Naše společnost je jednou z nejdůležitějších národních jednotek nabízejících moderní kancelářské kontejnery pro celou Českou republiku. Rozsáhlé zkušenosti umožňují skupině chlubit se silnou a cennou značkou. Hned od začátku se soustředíme na akvizici a co nejlepší kontakty na nejlepší odborníky – což vede k jedné z nejlepších služeb pro celoroční kancelářské pavilony . Je pro nás velmi důležité, abychom vám sloužili a rychle splnili objednávku. Od začátku se snažíme zdokonalovat všechny části naší práce tak, aby se dodávka kancelářských kontejnerů nezdržovala. Nabídka zahrnuje jak konstrukci kontejneru, tak levnou přepravu. Zaručujeme komplexní podporu při výběru správného kontejneru. Náš kvalifikovaný a zkušený tým vám zaručuje spokojenost s výběrem našich služeb! Nízký poplatek za kancelářský kontejner je výsledkem enormního prodeje a let výrobních metod!

biuro z kontenera
kontener biurowy całoroczny

VÝROBCE KANCELÁŘSKÝCH
KONTEJNERŮFABRIKANT

Celoroční kancelářské kontejnery , které nabízíme, jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plechu. Realizujeme stěnové panely z polystyrenu nebo polyuretanu a ocelové konstrukce. Jeden venkovní kancelářský kontejner je impregnován a natřen zvolenou barvou. Námi vyráběné izolované kontejnery a kancelářské kontejnery používají stavební společnosti zpočátku jako chaty nosičů a jako dočasná kancelář během rekonstrukce / výstavby sídla.

KANCELÁŘSKÝ KONTEJNER
faq

Jaké jsou vlastnosti vašich kancelářských kontejnerů?

Jsou moderní a po celý rok. Kontejnery vypadají opticky velmi dobře, jsou dobře izolované, obsahují kompletní elektroinstalaci (osvětlení, zásuvky, topení), klimatizaci a okenní truhlářství se žaluziemi.

Čím může být vybaven kancelářský kontejner?

Můžete zvětšit prostor v kontejneru, přidat rám, další okna a dveře (sklo, dvojité, plechové). Můžete si také koupit koupelnové doplňky (WC, umyvadlo, umyvadlo, baterie, bateriový ohřívač vody, vodovodní instalace, elektroinstalace a sprcha).

Jak se ohřívá kancelářský kontejner?

Je vytápěn elektrickými ohřívači a klimatizací.

Ostatní
produkty

PRODEJNÍ
KONTEJNER

OBYTNÝ
KONTEJNER

SOCIÁLNÍ
KONTEJNER

SANITÁRNÍ
KONTEJNER


vratnice

KANCELÁŘSKÝ
KONTEJNER
PRODEJNÍ
KONTEJNER
OBYTNÝ
KONTEJNER
SOCIÁLNÍ
KONTEJNER
SANITÁRNÍ
KONTEJNER

VRÁTNICE