Vrátnice

Funkční strážní kontejnery ideálně přizpůsobené vašim potřebám

Vrátnice je dobře izolovaná (v létě chladná, v zimě teplá) a je vybavena kompletní elektrickou instalací (osvětlení, zásuvky, topení).

V vrátnici je možné vybavit dalšími okny a kancelářským / šatňovým nábytkem. Vrátnice může být vybavena toaletou, umyvadlem a dalším sociálním zařízením.

Náklady na dopravu je třeba dohodnout individuálně.

Vrátnice slouží jako vrátný, strážní srub – bezpečnost.

Adam Lovas

Obchodní oddělení

+420 603 443 486
+421 948 284 088
ajppolska1@gmail.com

MODERNÍ
VRÁTNICE

Vyrábíme odolné a izolované vrátnice pro celé České republice.. Jako celostátní výrobce kontejnerů vám můžeme nabídnout nejlepší služby. Vyznačujeme se nízkou cenou, rychlou implementací a komplexním přístupem. Stavíme vrátnici a nabízíme komponenty jako: alarm nebo doplňkové dveře. V naší společnosti má normální služba izolovaný kontejner, elektrický a topný systém. Nabízíme také možnost konfigurace barvy plechu, stěn a dveří! Doprava je levná a navíc se platí zvlášť a cena se dohodne po telefonu. Vrátnice jsou postaveny v jakékoli kapacitě, ale obvykle se jedná o poměrně malý prostor pro pár židlí, stůl nebo malou postel a toaletu.

KOUPIT
VRÁTNICI

AJP je jednou z nejdůležitějších národních společností, která prodává vrátnici pro celé České republice.. Díky mnohaletým zkušenostem se skupina může pyšnit silnou a cennou značkou. Hned od začátku jsme se zaměřili na budování co nejlepších vztahů s klíčovými profesionály – výsledkem jsou některé z nejlepších nabídek vrátnice v České republice.! Naší prioritou je rychlost zákaznických služeb a prodeje. Po celá léta se snažíme urychlit všechny kroky v našem podnikání, aby se dodávka kontejnerů nezpomalila. Naše nabídka zahrnuje jak prodej kontejneru, tak levnou přepravu. Nabízíme komplexní podporu při výběru nejlepšího kontejneru. Náš profesionální a profesionální tým vám zaručuje spokojenost s výběrem našich služeb! Nízký poplatek za kontejner Gateway pochází z obrovského prodeje a osvědčených postupů!


VÝROBCE VRÁTNICE

Vrátnice , kterou nabízíme, se skládají z vysoce kvalitního plechu. Realizujeme stěnové panely z polystyrenu nebo polyurethanu, stejně jako ocelové konstrukce. Jednotlivé vnější kontejnery jsou zajištěny a natřeny zvolenou barvou. Naše uzavřené kontejnery vrátnice se používají hlavně jako strážní kabiny, vrátnice atd. Nízké hodnocení místnosti nás nezbavuje pozornosti, která se týká její kvality a zpracování.

VRÁTNICE
faq

Jaká je vaše vrátnice?

Nabízíme moderní celoroční kontejnery, které vypadají velmi dobře, jsou izolované a kompletně elektricky instalované (osvětlení, zásuvky, topení).

Čím může být vrátnice vybavena?

V kontejneru můžete zvětšit velikost, přidat rám, další okna (skleněná, dvojitá, plechová). Dále si můžete koupit příslušenství, rolety a vybavení koupelny (WC, umyvadlo, umyvadlová skříňka, baterie, bateriový ohřívač vody, vodovodní instalace, elektroinstalace).

Jak se ohřívá vrátnice?

Při nákupu je vytápěn elektrickými ohřívači nebo klimatizací.

Ostatní
produkty

KANCELÁŘSKÝ
KONTEJNER

PRODEJNÍ
KONTEJNER

OBYTNÝ
KONTEJNER

SOCIÁLNÍ
KONTEJNER

SANITÁRNÍ
KONTEJNER

KANCELÁŘSKÝ
KONTEJNER
PRODEJNÍ
KONTEJNER
OBYTNÝ
KONTEJNER
SOCIÁLNÍ
KONTEJNER
SANITÁRNÍ
KONTEJNER

VRÁTNICE