SANITÁRNÍ
KONTEJNER

Funkční sanitární kontejnery ideálně přizpůsobené vašim potřebám

Sanitární kontejnery jsou dobře izolované (v létě chladné, v zimě teplé). Sanitární kontejner jsou vybaveny kompletní elektroinstalací (osvětlení, zásuvky, topení). Častou volbou jsou také sanitární kontejnery se sprchou.

Kontejnery je možné vybavit dalšími okny a kancelářským / šatňovým nábytkem.

Náklady na dopravu je třeba dohodnout individuálně.

Sanitární kontejner se používá na stavbách, během koncertů a jiných masových akcí. Plní také svoji roli jako sanitární zařízení v oblastech ke koupání, na dětských hřištích, v zábavních parcích nebo ve skladištích.

Pánský sanitární kontejner může mít oddělené zóny a dokonce i vchody. Díky dobré kvalitě provedení se neliší od tradičních sanitárních místností.

Adam Lovas

Obchodní oddělení

+420 603 443 486
+421 948 284 088
ajppolska1@gmail.com

MODERNÍ
SANITÁRNÍ KONTEJNERY

Vyrábíme vzduchotěsné a nepropustné sanitární kontejnery pro celou zemi. Jako národní konstruktér kontejnerů jsme schopni vám poskytnout vynikající služby a řešení šité na míru. Vyznačujeme se nízkou cenou, rychlou implementací a komplexním přístupem k realizaci kontejnerů od A po Z. Stavíme sanitární kontejnery a nabízíme také různé doplňky, jako je klimatizace nebo doplňkové dveře. Naše tradiční nabídka zahrnuje izolovaný kontejner, elektroinstalaci, topení a sociální zařízení. Kromě toho nabízíme možnost konfigurovat barvu plechů, stěn a dveří! Doprava je levná a zvlášť placená a cena je dohodnuta telefonicky. Sanitární kontejnery a pavilony, jako modulární budovy, jsou k dispozici v jakékoli velikosti!

DÁMSKÝ PÁNSKÝ SANITÁRNÍ
KONTEJNER SE SPRCHOU

Naše společnost je jedním z předních celostátně prodávaných sanitárních kontejnerů . Mnoho let zkušeností umožňuje skupině chlubit se silnou, ale také cennou značkou. Od začátku naší činnosti jsme se zaměřili na získávání a co nejlepší vztahy s nejdůležitějšími odborníky – což vede k jedné z nejlepších cen sanitárních kontejnerů . Je velmi důležité, aby vás naše společnost rychle přijala a efektivně prodávala. Již dlouho se snažíme urychlit všechny prvky našeho podnikání, aby nic nezpomalilo provádění kontejnerů. Nabídka zahrnuje jak výrobu kontejneru, tak i levnou přepravu. Zaručujeme plnou pomoc při výběru správného kontejneru. Víme, že to není palác, ale přesto se snažíme starat se o každý detail, vzhled a kvalitu zpracování. Náš vyškolený a profesionální tým vám zaručuje spokojenost s využíváním našich služeb! Přiměřený poplatek za sanitární kontejner se sprchou nebo bez něj je způsoben velkým objemem prodeje a vyvinutými metodami!

VÝROBCE SANITÁRNÍCH
KONTEJNERU

Sanitární kontejnery, které nabízíme, jsou vyrobeny z vysoce kvalitních plechů. Používáme polystyrenové nebo polyuretanové stěnové panely, stejně jako ocelové konstrukce. Samostatná sanitární kontejner zvenčí je zajištěna a natřena zvolenou barvou. Sanitární kontejnery, které vyrábíme, jsou široce používány. Obvykle se používají na staveništích, ve venkovních bazénech, zábavních parcích, depech a jako dočasné koupelny během renovace. mohou mít následující varianty: standardní, se sprchou, pro muže atd.

SANITÁRNÍ KONTEJNER
faq

Čím se vyznačují vaše sanitární kontejnery?

Nabízíme moderní celoroční kontejnery, které vypadají velmi dobře, jsou izolované a zahrnují kompletní elektroinstalaci (osvětlení, zásuvky, topení).

Čím může být sanitární kontejner vybaven?

Můžete zvětšit prostor v kontejneru, přidat rám, další okna, dveře (sklo, dvojité, plechové). Dále si můžete koupit klimatizaci, rolety i vybavení koupelny (WC, umyvadlo, umyvadlová skříňka, baterie, bateriový ohřívač vody, vodovodní instalace, elektroinstalace a sprcha).

Jak se ohřívá sanitární kontejner?

Vyhřívá se pomocí elektrických ohřívačů nebo klimatizace, pokud byla zakoupena.

Ostatní
produkty

KANCELÁŘSKÝ
KONTEJNER

PRODEJNÍ
KONTEJNER

OBYTNÝ
KONTEJNER

SOCIÁLNÍ
KONTEJNER


vratnice

KANCELÁŘSKÝ
KONTEJNER
PRODEJNÍ
KONTEJNER
OBYTNÝ
KONTEJNER
SOCIÁLNÍ
KONTEJNER
SANITÁRNÍ
KONTEJNER

VRÁTNICE