SOCIÁLNÍ
KONTEJNER

Funkční společenské kontejnery ideálně přizpůsobené vašim potřebám

Sociální kontejnery jsou dobře izolované (v létě chladné, v zimě teplé) a vybavené kompletní elektroinstalací (osvětlení, zásuvky, topení).

Kontejnery je možné vybavit dalšími okny a kancelářským / šatňovým nábytkem.

Náklady na dopravu je třeba dohodnout individuálně.

Sociální kontejner je ideální pro šatny, pracovny zaměstnanců (např. staveniště) a dokonce i dočasné obytné prostory.

Sociální kontejner s koupelnou a sprchou je osvědčenou volbou, například pro stavební firmy.

Adam Lovas

Obchodní oddělení

+420 603 443 486
+421 948 284 088
ajppolska1@gmail.com

MODERNÍ
SOCIÁLNÍ KONTEJNERY

Stavíme odolné a hermetické sociální kontejnery pro celou zemi. Jako celostátní výrobce kontejnerů pro vás můžeme připravit nejlevnější variantu. Vyznačuje se nízkou cenou, okamžitou odezvou a komplexním přístupem. Prodáváme sociální kontejnery a nabízíme také komponenty jako klimatizace nebo přídavná okna. V naší společnosti standardní služba zahrnuje izolovaný kontejner, elektroinstalaci a topení. Navíc nabízíme možnost konfigurace barvy plechů, stěn a dveří! Doprava je levná a zvlášť placená a cena je dohodnuta telefonicky. Společenské pavilony se vyrábějí v jakékoli velikosti a konfigurátor cen vám umožňuje zobrazit přesné ceny.

SOCIÁLNÍ KONTEJNER S
KOUPELNOU

Naše společnost je jedním z nejvýznamnějších celostátních poskytovatelů kontejnerů pro sociální péči s koupelnou . Výrazná zkušenost umožňuje společnosti chlubit se solidní a oceňovanou značkou. Od samého začátku se zaměřujeme na získávání zdrojů a dobré vztahy s předními poradci – výsledkem jsou některé z nejlepších služeb pro kontejnery sociální péče . Prioritou naší společnosti je rychlost obsluhy a efektivita prodeje. Po celá léta se snažíme urychlit všechny prvky naší práce, aby nic nemohlo zpozdit provedení a dodání kontejnerů. Naše nabídka zahrnuje jak prodej kontejneru, tak i levnou přepravu. Poskytujeme kompletní pomoc při výběru správného kontejneru pro vaše potřeby. Náš kvalifikovaný a profesionální tým vám zaručí spokojenost s výběrem naší nabídky! Malý poplatek za sociální kontejner s koupelnou je způsoben obrovským prodejem a v průběhu let vyvinutými způsoby výroby!

VÝROBCE
SOCIÁLNÍCH PAVILIONŮ

Společenské pavilony , které nabízíme, jsou vyrobeny z vysoce kvalitních plechů. Používáme polystyrenové nebo polyuretanové stěnové panely a ocelové konstrukce. Samostatná nádoba z vnější strany je impregnována a natřena zvolenou barvou. Těsné a odolné sociální kontejnery, které vyrábíme, používají především stavební, bezpečnostní, výrobní a renovační společnosti.

SOCIÁLNÍ KONTEJNER
faq

Čím se vyznačují vaše sociální kontejnery?

Nabízíme moderní celoroční kontejnery, které vypadají velmi dobře, jsou izolované a zahrnují kompletní elektroinstalaci (osvětlení, zásuvky, topení).

Čím může být sociální kontejner vybaven?

Můžete zvětšit prostor v kontejneru, přidat rám, další okna, dveře (sklo, dvojité, plechové). Dále si můžete koupit klimatizaci, rolety i vybavení koupelny (WC, umyvadlo, umyvadlová skříňka, baterie, bateriový ohřívač vody, vodovodní instalace, elektroinstalace a sprcha).

Jak se ohřívá sociální kontejner?

Vyhřívá se pomocí elektrických ohřívačů nebo klimatizace, pokud byla zakoupena.

Ostatní
produkty

KANCELÁŘSKÝ
KONTEJNER

PRODEJNÍ
KONTEJNER

OBYTNÝ
KONTEJNER

SANITÁRNÍ
KONTEJNER


vratnice

KANCELÁŘSKÝ
KONTEJNER
PRODEJNÍ
KONTEJNER
OBYTNÝ
KONTEJNER
SOCIÁLNÍ
KONTEJNER
SANITÁRNÍ
KONTEJNER

VRÁTNICE