OBYTNÝ
KONTEJNER

Moderní obytné kontejnery ideálně přizpůsobené vašim potřebám

Obytný kontejner o rozloze 35 m2 a 50 m2 je dobře izolovaný (v létě chladný, v zimě teplý) a vybaven kompletní elektroinstalací (osvětlení, zásuvky, topení).

Obytný kontejner je možné vybavit dalšími okny a kancelářským / šatňovým nábytkem.

Náklady na dopravu je třeba dohodnout individuálně.

Obytný kontejner s kuchyní a koupelnou lze dovybavit následujícími prvky: WC, umyvadlo, umyvadlová skříňka, průtokový ohřívač vody, sanita a sprcha.

Kontejner může být vybaven dalšími dveřmi, okny, alarmem, klimatizací a dalším příslušenstvím.

Adam Lovas

Obchodní oddělení

+420 603 443 486
+421 948 284 088
ajppolska1@gmail.com

KOUPIT MODERNÍ
OBYTNÝ KONTEJNER

Vyrábíme odolné a teplé obytné kontejnery po celý rok pro celé Česká republika. Jako celonárodní výrobce bytových kontejnerů vám můžeme nabídnout nejlevnější variantu pro váš obytný kontejner s kuchyní a koupelnou. Vyznačujeme se nízkou cenou, rychlou implementací a komplexním přístupem! Stavíme 35 m2, 50 m2 a další obytné kontejnery a nabízíme doplňky, jako je klimatizace nebo přídavné dveře. Naše tradiční možnost zahrnuje izolovaný obytný kontejner a elektrickou instalaci a topení. To zahrnuje schopnost konfigurovat barvu plechů, stěn a dveří! Doprava je levná a placená navíc. Cena je stanovena telefonicky. Moderní obytné kontejnery jsou k dispozici v jakékoli kapacitě.

OBYTNÝ KONTEJNER S
KUCHYNÍ A KOUPELNOU

Naše společnost je jednou z nejdůležitějších regionálních společností, která vyrábí obytné kontejnery s kuchyní a koupelnou pro celou zemi. Významné zkušenosti umožňují skupině být hrdí na solidní a respektovanou značku. Od začátku jsme se zaměřili na získávání zdrojů a dobré vztahy s nejrychlejšími profesionály – výsledkem je jedna z nejkonkurenceschopnějších služeb pro celoroční obytné kontejnery. Naší prioritou je rychlé přijetí zákazníka a poskytnutí služby. Od začátku se snažíme urychlit všechny části našeho podnikání, aby dodávka obytných kontejnerů nebyla zpomalena. Nabídka zahrnuje jak konstrukci kontejneru, tak levnou přepravu! Nabízíme komplexní podporu při výběru nejlepšího kontejneru. Náš profesionální a profesionální tým vám zaručuje spokojenost s využíváním našich služeb! Nízký poplatek za moderní obytný kontejner vyplývá z vysokého objemu prodeje a vyvinutých metod!

OBYTNÝ KONTEJNER 35M2, 50M2 –
VÝROBCE

Moderní obytné kontejnery, které jako výrobce nabízíme, jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plechu. Používáme polystyrenové nebo polyuretanové stěnové panely a ocelové konstrukce. Vnější část každého obytného kontejneru je impregnována a natřena zvolenou barvou. Celoročně námi vyrobené obytné kontejnery mohou mít rozměry 35 m2, 50 m2 a další. Naše cenová kalkulačka uvádí všechny možné doplňky do kontejneru spolu s jejich cenou. Může to být přídavná okna, dveře, rolety, vodovodní instalace, klimatizace a další. Kontaktujte prosím našeho poradce!

OBYTNÝ KONTEJNER
faq

Jaké jsou vlastnosti vašich obytných kontejnerů?

Nabízíme moderní celoroční obytné kontejnery, které vypadají velmi dobře, jsou izolované a obsahují kompletní elektroinstalaci (osvětlení, zásuvky, topení).

Čím lze obytný kontejner dovybavit?

Můžete zvětšit prostor v kontejneru, přidat rám, další okna a dveře (sklo, dvojité, plechové). Dále si můžete koupit klimatizace, rolety a vybavení koupelen (WC, umyvadlo, umyvadlo, baterie, akumulátorový ohřívač vody, vodovodní instalace, elektroinstalace a sprcha).

Jak se ohřívá obytný kontejner?

Při nákupu je vytápěn elektrickými ohřívači nebo klimatizací.

Ostatní
produkty

KANCELÁŘSKÝ
KONTEJNER

PRODEJNÍ
KONTEJNER

SOCIÁLNÍ
KONTEJNER

SANITÁRNÍ
KONTEJNER


vratnice

KANCELÁŘSKÝ
KONTEJNER
PRODEJNÍ
KONTEJNER
OBYTNÝ
KONTEJNER
SOCIÁLNÍ
KONTEJNER
SANITÁRNÍ
KONTEJNER

VRÁTNICE