PRODEJNÍ
KONTEJNER

Moderní komerční kontejnery přizpůsobené potřebám vašeho podnikání

Prodejní kontejner jsou dobře izolované (v létě chladné, v zimě teplé) a vybavené kompletní elektroinstalací (osvětlení, zásuvky, topení).

Kontejnery je možné vybavit dalšími okny a kancelářským / šatňovým nábytkem.

Náklady na dopravu je třeba dohodnout individuálně.

Prodejní kontejner je vynikající alternativou drahých komerčních prostor

Ideální pro malé firmy! Prodejní kontejner lze použít jako stánek na tržišti, malý bar, dopravní kiosek, zmrzlinový stánek, stánek s oblečením, sezónní výběh, vánoční trh, půjčovnu plážového vybavení atd.

Justyna Iwańska

Adam Lovas

+420 603 443 486
+421 948 284 088
ajppolska1@gmail.com

MODERNÍ
PRODEJNÍ KONTEJNER

Stavíme těsné a izolované prodejní kontejnery pro celé Česká republika. Jako celonárodní výrobce kontejnerů můžeme pro vás připravit nejlepší služby. Vynikáme svou nízkou cenou, rychlou odezvou a úplným přístupem! Vyrábíme prodejní kontejner a nabízíme také doplňky, jako je klimatizace nebo přídavné dveře. Naše normální možnost zahrnuje vzduchotěsný kontejner a elektrickou instalaci a topení. Nabízíme také možnost konfigurace barvy plechu, stěn a dveří! Doprava je levná a placená navíc. Cena je dohodnuta telefonicky. Prodejní kontejner jsou vyráběny v každé velikosti.

VYBERTE SI LEVNÝ A FUNKČNÍ
PRODEJNÍ KONTEJNER!

Naše společnost je jednou z nejdůležitějších regionálních společností nabízející prodejní kontejnery pro celou zemi. Rozsáhlé zkušenosti umožňují skupině chlubit se silnou a cennou značkou. Od začátku jsme se zaměřili na přilákání nejrychlejších poradců a navazování nejlepších možných kontaktů – což vedlo k jedné z nejkonkurenceschopnějších nabídek komerčních kontejnerů. Včasný zákaznický servis a servis jsou pro naši společnost velmi důležité. Hned od začátku se snažíme zefektivnit všechny prvky naší práce, aby dodávka prodejní kontejnerů nebyla zpomalena. Nabídka zahrnuje prodej kontejneru i levnou přepravu. Nabízíme komplexní podporu při výběru správného kontejneru. Náš profesionální a zkušený tým vám zaručuje potěšení z využití naší nabídky! Přiměřený poplatek za prodejní kontejner začíná obrovským prodejem a vyvinutými metodami.

VÝROBCE PRODEJNÍCH KONTEJNERU

Prodejní kontejner, který jako výrobce nabízíme, je vyroben z vysoce kvalitního plechu. Používáme polystyrenové nebo polyuretanové stěnové panely a ocelové konstrukce. Jeden prodejní kontejner na vnější straně je impregnován a natřen zvolenou barvou. Moderní prodejní kontejnery, které vyrábíme, používají hlavně podniky a malá průmyslová odvětví: obchody, bary, sezónní stánky atd. Hlavními výhodami komerčních kontejnerů je nižší cena za údržbu než pronájem prostor! Kontaktujte nás, rádi zodpovíme všechny vaše dotazy!

PRODEJNÍ KONTEJNER
faq

Jaké jsou vaše prodejní kontejnery?

Nabízíme moderní celoroční prodejní kontejnery, které vypadají dobře, jsou izolované a obsahují kompletní elektroinstalaci (osvětlení, zásuvky, topení). Mohou být použity jako malý obchod, stánek na trhu, bar atd.

Čím může být prodejní kontejner vybaven?

Můžete zvětšit prostor v kontejneru, přidat rám, další okna a dveře (sklo, dvojité, plechové). Dále si můžete koupit klimatizace, rolety a vybavení koupelen (WC, umyvadlo, umyvadlo, baterie, akumulátorový ohřívač vody, vodovodní instalace, elektroinstalace a sprcha).

Jak se ohřívá prodejní kontejner?

Při nákupu je vytápěn elektrickými ohřívači nebo klimatizací.

Ostatní
produkty

KANCELÁŘSKÝ
KONTEJNER

OBYTNÝ
KONTEJNER

SOCIÁLNÍ
KONTEJNER

SANITÁRNÍ
KONTEJNER


vratnice

KANCELÁŘSKÝ
KONTEJNER
PRODEJNÍ
KONTEJNER
OBYTNÝ
KONTEJNER
SOCIÁLNÍ
KONTEJNER
SANITÁRNÍ
KONTEJNER

VRÁTNICE